Rozpoczęcie roku

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju będzie miało mniej uroczysty charakter niż w latach ubiegłych.

W związku z obecną sytuacją bardzo prosimy o przybycie dzieci tylko z jednym opiekunem lub samodzielnie. Przypominamy o koniecznym zachowaniu środków bezpieczeństwa: założeniu maseczki zakrywającej nos i usta, dezynfekcji rąk, przestrzeganiu dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m od innych osób.

Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na odpowiednią godzinę, bez zbytniego wyprzedzania terminu.

Informujemy, że o godzinie 9:00 zaplanowana jest Msza Święta w Kościele pw. Ducha Św.

Harmonogram:

1. W przypadku dobrych warunków atmosferycznych, miejsce rozpoczęcia roku szkolnego: "Zielona sala" obok małej hali sportowej.

2. W przypadku złych warunków atmosferycznych, miejsce rozpoczęcia roku szkolnego: Duża hala sportowa.

10:00 - klasa 7a
10:30 - klasa 6a
11:00 - klasa 5a
11:30 - klasa 3a i 3b
12:00 - klasa 2a
12:30 - klasa 1a
13:00 - klasa 4a

Podczas spotkań z wychowawcami zostaną przekazane wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji nauki oraz procedur obowiązujących w szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 146969171.